Udělejte radost a věnujte DÁRKOVÝ POUKAZ do Divadla Kampa

dárkový poukazk dispozici jsou dvě varianty poukazů (na 3 vstupenky nebo na 6 vstupenek). Podrobnosti
s možností objednání
zde.

Qi Gong

Čínské cvičení - cesta tělesného a duševního zdraví.

Pravidelně v úterý 10:15 - 11:15 a středu 11:15 - 12:15

Ranní kurz - i pro začátečníky

Období: 18. září - 18. prosince 2018 / 14 lekcí
Den a čas: úterý, 10:15 - 11:15
Místo: Divadlo Kampa, Nosticova 634/2a, Praha 1
Kurz je určen pro: pokročilé i začátečníky
Cena: 2240,- Kč
Pro přihlášení napište na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript." target="_blank">Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Programem tohoto 14ti dílného kurzu je výuka "Plicní formy". 
Tato „Sestava k vyživení Qi a posílení plic II“ patří do středního stupně stylu Daoyin Yangscheng Gong.

Cvičení plicního Qigongu prospívá dýchacímu systému. Působí preventivně a léčebně proti nachlazení, chřipce a chronické bronchitidě. Celá tato metoda pracuje hlavně s meridiánovým systémem a vlastnostmi „Proměnných fází“. Velký význam má dvojice meridián plic a tlustého střeva, patřící k fázi „Kov“.

Dopolední kurz - pro začátečníky

Období: 19. září - 19. prosince 2018 // 14lekcí
Den a čas: středa, 11:15 - 12:15
Místo: Divadlo Kampa ,Nosticova 634/2a, Praha 1
Kliknout pro zobrazení mapy
Kurz je určen pro: všechny
Cena: 2240,- Kč
Pro přihlášení napište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Programem tohoto 14ti dílného kurzu je výuka „Metody k posílení srdečních funkcí a regulaci krevního oběhu“, která patří do středního stupně stylu Daoyin Yangscheng Gong. Tato forma podporuje srdeční funkce, cévní systém a zlepšuje cirkulaci krve. Srdce je často označováno za nejdůležitější orgán, protože musí pracovat ve dne i v noci. Srdce je v TČM nazýváno „Císařem vnitřních orgánů“ a jeho harmonie má pro životní systém člověka velký význam. Spolu s tenkým střevem tvoří funkční okruh patřící do elementu „Oheň. Je obzvláště vhodná pro ty, kteří jsou v pracovním a soukromém životě vystaveni stresu, neboť sbírá pozornost a zklidňuje ducha. Cvičení vede k veselé a uvolněné náladě, z které se mohou všednodenní výzvy lépe uchopit. Harmonickými a elegantními pohyby zaměřuje srdeční forma pozornost na klid, uvolněnost, odevzdanost až lhostejnost srdce; základ radosti, veselosti a vnitřního klidu.

Co potřebuji ke cvičení: pohodlné oblečení, pohodlnou obuv s tenkou podrážkou

Lektorka: Markéta Hrdá (773 966 636, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript." target="_blank">www.cviceniqigong.cz

Naposledy změněno úterý, 24 červenec 2018 11:12