Udělejte radost a věnujte DÁRKOVÝ POUKAZ do Divadla Kampa

dárkový poukazk dispozici jsou dvě varianty poukazů (na 3 vstupenky nebo na 6 vstupenek). Podrobnosti
s možností objednání
zde.

Informace o vstupenkách

 

 

DNEM 21.6. SE POKLADNA UZAVÍRÁ. Znovu pro Vás otevíráme 10. září 2018. Předprodej na září a říjen 2018 bude spuštěn 28. srpna. V průběhu prázdnin a od 28.8. do 10.9. bude rezervace možná pouze elektronicky s platbou převodem nebo online platbou. Od 10.9. bude možné vstupenky vyzvednout u nás v divadle na pokladně a zaplatit hotově.

OD 10.9.2018 DO 21.6.2019 PLATÍ TATO OTEVÍRACÍ DOBA POKLADNY: 

PO-ČT 14:30 - 18:30 
 
Pokladna bude uzavřena o státních svátcích (28.9., 28.10., 17.11.)
 
Pokladna se otevírá také hodinu před každým představením a je otevřena až do začátku představení. Rezervované vstupenky doporučujeme vyzvednout nejpozději 30 minut před začátkem. V tomto čase lze vyzvednout pouze lístky na aktuální představení !
  
Předprodej začíná vždy 28. dne před-předcházejícího měsíce (např. předprodej na listopad začíná 28. září), pokud nechcete spuštění předprodeje propásnout, sledujte náš FB nebo odebírejte Novinky e-mailem.
 
Kontaktní e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kontaktní telefon (z technických důvodů volejte prosím POUZE během PEVNÉ otevírací doby pokladny, tj. po-čt 14:30-18:30): 776 44 77 44

 

Vstupenky můžete rezervovat vždy u detailu vybrané akce kliknutím na vybraný termín a tlačítkem OBJEDNAT.

Vstupenky jsou vždy neadresné - místo si vyberete při příchodu, vidět a slyšet je odevšad velmi dobře:-)

Rezervace platí týden od jejího provedení. Rezervace učiněné v kratší době než 7 dnů, je nutné vyzvednout nejpozději 15 minut před začátkem představení, po té rezervace propadá a místa budou nabídnuta dalším zájemcům.

Platba převodem je nejpohodlnější cestou pro nás i Vás. Platbu proveďte pod VS, kterým je číslo vaší objednávky. Vstupenky Vám poté dorazí do dvou pracovních dnů v pdf formátu k vytištění na mail, který jste při objednání zadali. 

Číslo účtu: 2600351532/2010 (Fio banka)

V kanceláři divadla je možné platit pouze hotově.

 

SLEVY

U některých představení je možno uplatnit slevu student/senior/ztp (možnost slevy a její výše je vyznačena v detailu akce, ve většině případů se jedná o 20-40%), slevu lze získat při osobním vyzvednutí lístků na pokladně Divadla Kampa, případně po zaslání příslušného dokladu jako foto či sken na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Lístky si rezervujete jako plnocenné tlačítkem OBJEDNAT u příslušné akce a po prokázání nároku na slevu dostanete rezervované vstupenky za sníženou cenu.
 

Děkujeme a těšíme se na Vaši návštěvu!

PS: Na představení choďte, prosíme, VČAS. Vzhledem k prostorovému uspořádání divadla NELZE pouštět publikum po začátku představení, výjimku tvoří besedy.

Naposledy změněno pátek, 06 červenec 2018 10:58