Udělejte radost a věnujte DÁRKOVÝ POUKAZ do Divadla Kampa

dárkový poukazk dispozici jsou dvě varianty poukazů (na 3 vstupenky nebo na 6 vstupenek). Podrobnosti
s možností objednání
zde.

Anna Karenina

Anna Karenina

Nejbližší termíny

    Nenalezeno

Vášnivý příběh o niterné podstatě lásky. Dramatizace a režie Iveta Dušková.

Světově proslulý román Lva Nikolajeviče Tolstého nás inspiroval k tvorbě dramatizace, ve které se odvíjejí dva hlavní proudy příběhu. První příběh je příběhem vášnivé ale sebezničující lásky, jejíž tragické vyústění klade otázku: „Proč?” V druhém se před námi odvíjí milostné tápání, jehož pravdivost a čistota vede k naplnění a štěstí. Každá cesta má svou opodstatněnost, nesoudíme, jen sledujeme rozmanitost a bohatost emocí, pohnutek a charakterů, které Tolstoj dokázal jako mistr psychologie nauvěřitelně přesně vykreslit.

Co je v životě člověka to nejdůležitější? Vztahy! A který je ten nejpodstanější? Vztah k sobě. Naše dramatizace je komorní, niterné a nadčasové drama, které se může odehrát kdekoliv a kdykoliv. Vnější okolnosti nejsou tak důležité, jako ty vnitřní. A v nich i hledáme důvod, proč je osud Anny Kareninové tak tragický.

Tvůrci:

Dramatizace a režie: Iveta Dušková Režijní spolupráce: Hana Smrčková Obsazení: Pavla Drtinová, Agáta Dušková, Petr Herold, Pavel Kryl, Marek Menšík Pohybová spolupráce a choreografie: Petra Záveská Duspivová Kostýmy: Dana Heroldová Kostýmní spolupráce: Libuše Fáryová Scénografie: Iveta Dušková, Petr Herold, Jan Čapek, Karel Čapek Světelný design: Jan Čapek Zvuk: Christian Hummel Technická spolupráce: Petr Taclík Grafický design: Tereza Králová Fotografie: Jáchym Kliment Produkce: Divadlo Kampa – Marie Sýkorová, Agáta Dušková PR: Tereza Niesytová

Fotografie v galerii: Pavel Ovsík

RECENZE NA i-divadlo.cz

RECENZE NA kultura21.cz

RECENZE NA informuji.cz 

OHLASY DIVÁKŮ NA vicnezprace.cz

Na tuto akci platí sleva student/senior/ztp. Zlevněný lístek stojí 200,-Kč. Slevu lze uplatnit při osobním vyzvednutí vstupenek (ať už rezervovaných či nikoli) na pokladně Divadla Kampa otevírací doba a další informace zde.

Premiéra představení uvedena dne 7.4.2017.

Děkujeme všem partnerům a sponzorům za podporu:

logo praha         nadacezivotumelce         logo praha 1        Divadlo Kampa logotisk           logo cylindr

 

Naposledy změněno úterý, 14 srpen 2018 18:03