Udělejte radost a věnujte DÁRKOVÝ POUKAZ do Divadla Kampa

dárkový poukazk dispozici jsou dvě varianty poukazů (na 3 vstupenky nebo na 6 vstupenek). Podrobnosti
s možností objednání
zde.

Podpořte nás

Milý diváku, 

připravili jsme možnost podpořit naši činnost. Pokud Vás naše představení, besedy a jiné kulturní a společenské akce baví, budeme rádi, když naše divadlo podpoříte. 

Zasláním jedné z níže uvedených částek na náš bankovní účet dávate dar v uvedené hodnotě na naši hlavní činnost, tj. tvorbu a organizování divadelních představení a jiných kulturních pořadů a projektů na vlastní divadelní scéně. Pokud máte zájem o zaslání účetního dokladu - potvrzení o převzetí daru, po dokončení platby vyplňte prosím ve formuláři vaši e-mailovou adresu a my se s Vámi spojíme. 

Mockrát děkujeme za podporu a pomoc, věříme, že budeme mít vždy co nabídnout na oplátku. Ať už jsou to pořady Duše K, Malá Vizita a další, které nabízíme zdarma a bez reklam ke zhlédnutí, nebo představení a další program, které sice nejsou zdarma, ale s Vaší podporou mohou vůbec vznikat a fungovat.

S velikými díky za Divadlo Kampa

Iveta Dušková

Příjemce daru je provozovatel Divadla Kampa - Divadlo Kampa o.p.s. (obecně prospěšná společnost) se sídlem Újezd 450/40 Malá Strana, Praha 1 11800, IČ: 26559625.

Pokud vám žádná z níže uvedených částek nevyhovuje, můžete poslat libovolnou částku bankovním převodem na účet Divadla Kampa o.p.s.:  2600351532/2010 (Fio banka). Do zprávy pro příjemce prosím uveďte: "dar na činnost". Děkujeme!

 

Daruj 25Kč Daruj 50Kč Daruj 100Kč Daruj 500Kč Daruj 1000Kč 

 

Milí diváci, máme opět obrovskou radost! Mockrát vám děkujeme za vaši velkou podporu Divadla Kampa v roce 2016 a v roce 2017! Opět jsme zakončili rok s vyrovnaným hospodářstvím. Celkový obrat za rok 2017 činil 3 008 682,-Kč, vaše dary přispěly do celkového rozpočtu částkou celkem 210 000,-Kč. 

V roce 2017 se podařilo úspěšně realizovat novou inscenaci - Anna Karenina - nejtěžší a nejdůležitější v životě jsou vztahy, partnerské, rodičovské, milenecké... A ty se vždy odvíjejí od vztahu k sobě. Ztratí-li člověk úctu a lásku k sobě, nemůže ji dát ani druhým. Cílem bylo přenést na jeviště komorní, niterné a nadčasové drama, které se může odehrát kdekoliv a kdykoliv. Vnější okolnosti nejsou tak důležité, jako ty vnitřní. Jste srdečně zváni! Dále jsme plánovali vytvořit dramatizaci známé krásné pohádky pro děti Heidi, děvčátko z hor (Johanna Spyriová), ale vzhledem k novým mateřským povinnostem členek souboru se realizace posouvá na sezónu 2018/2019. Místo toho jsme letos vytvořili novou vánoční pohádku spolu s Vladislavou Kužílkovou a Marcelou a Karlem Jakoubkovými - Jak Andělíček Koledníček Vánoce prožil.

Pro rok 2018 jsme obdrželi dotaci od hlavního města Prahy ve výši 330.000,-Kč a od městské části Praha 1 budeme doufat v dotaci ve výši 20.000,-Kč . Rozpočet pro tento rok činí asi 3.200.000,-Kč a zahrnuje provoz Divadla Kampa, produkci devíti večerních a čtrnácti dětských představení, dvě až tří větší akce bez vstupného ročně (Den otevřených dveří, Noc divadel, Dětský den) a tvorbu nových představení a projektů. 

Rádi bychom upozornili, že Jaroslav Dušek svoji činnost pro Divadlo Kampa koná zdarma, za své pořady si nebere žádný honorář. Iveta Dušková si nebere žádnou odměnu za svou práci ve funkci ředitelky divadla, nechává si pouze honoráře za hereckou, případně režijní a dramaturgickou činnost. 

Budeme rádi, když naši činnost podpoříte i v roce 2018. Čekají nás opět dvě nové inscenace: 

Edith Piaf: Dnes nechci spát sama / premiéra 23.3. 2018, večerní představení, projekt připravuje režisérka Iveta Dušková (soubor Cylindr), obsazení: Petra Bílková a Vanda Hauserová. Šansonové písně Edith Piaf i její životní příběh dle knihy Simone Bertaut Edith Piaf. „Šanson je vlastně příběh, a ten musí být takový, aby mu lidé věřili. Musí rvát srdce, a naříkat, to je můj žánr.” Rozkrývat citové podhoubí každé písně bylo pro nás objevováním toho, kdo Edith byla, proč zpívala tak, jak zpívala, a proč její život byl tak rozporuplný. Na jedné straně její sláva dosáhla vesmírných výšin, na straně druhé upadala do tragické sebedestrukce.

Heidi, děvčátko z hor / premiéra podzim 2018, rodinné představení, projekt připravuje režisérka Iveta Dušková (soubor Cylindr). Příběh malého děvčátka Heidi, které svou opravdovostí, upřímností, láskou a radostí dokáže otevírat i ta nejzatvrzelejší srdce, je příběh, který znají čtenáři, jak starší generace, tak i ti mladší. Jeho atmosféra a moudré poselství zapadá do naší koncepce tzv. rodinných představení.

Děkujeme!

 

 

Pro zájemce zde uvádíme náš rozpočet pro rok 2016:

Náš roční rozpočet činí asi 2.800.000,-Kč, pro rok 2016 jsme dostali od Magistrátu hlavního města Prahy podporu ve výši 250.000,-Kč a od MČ Praha 1 podporu ve výši 20.000Kč na celoroční činnost, pro jednotlivé projekty žádáme také podporu např. od Nadace Život umělce či od konkrétních sponzorů. Naše vlastní příjmy (vstupné, produkční a technické služby, pronájmy, zájezdy, představení pro školy) dosáhnou dle odhadu pro rok 2016 asi 2.200.000,-Kč. Do naplnění rozpočtu nám tedy chybí asi 250.000,-Kč. 

Váš dar bude použit na uhrazení zejména těchto nákladů: technické zajištění přenosů z Divadla Kampa, tvorbu nových pořadů a projektů - plánujeme:

Budu všude kolem tebe / divadelní představení ve spolupráci s nadací Dlouhá cesta, která sdružuje rodiče, kteří přišli o dítě. Společně s maminkami-neherečkami připravuje Iveta Dušková. Premiéra 12.3.2016.

Dobrodružné putování Ducha Ducháčka / pohádka pro děti od 4 let o malém divadelním duchovi, který se omylem vydá na cestu kolem světa, ale šťastně se dostane zpátky domů na Kampu. Připravuje Agáta Dušková. Premiéra listopad 2016.