Dárkový poukaz

Milí diváci, 

v čase předvánočním jsme pro vás připravili speciální možnost podarovat své přátele, příbuzné nebo sebe:). Vytvořili jsme pro vás dárkový poukaz na představení v Divadle Kampa, který vám na 1 rok zajistí 3-6 míst na představení Jaroslava Duška a domácího souboru Cylindr. 

V nabídce máme:

  • POUKAZ NA 3 PŘEDSTAVENÍ, cena 500,-Kč 
  • POUKAZ NA 6 PŘEDSTAVENÍ, cena 1000,-Kč 
S dárkovým poukazem za 500,-Kč můžete navštívit vždy 1x představení Jaroslava Duška a 2x představení domácího souboru Cylindr (ať už večerní představení nebo pohádku).
 
S dárkovým poukazem za 1000,-Kč můžete navštívit vždy 2x představení Jaroslava Duška a 4x Cylindr (ať už večerní představení nebo pohádku).
 
Poukaz může samozřejmě využít více osob.
 
Můžete vybírat z těchto představení:
 
 

 

Po zakoupení poukazu máte předběžně rezervovaný daný počet míst na daná představení po celých 12 měsíců, ve chvíli, kdy se rozhodnete využít poukaz k návštěvě konkrétního představení, je nutné potvrdit účast e-mailem 14 dní před termínem představení na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Do e-mailu prosím uveďte číslo poukazu a počet rezervací (1 nebo 2).

Dárkové poukazy pouze na představení Jaroslava Duška neprodáváme. Věříme, že zájem by byl velký, avšak nebyla by pak žádná volná místa na předprodej a možnost přijít i těm, kteří ještě neměli příležitost k nám zavítat. Děkujeme za pochopení.

Objednávka dárkového poukazu


Naposledy změněno pondělí, 11 prosinec 2017 17:48